Catering Potraw Wigilijnych - Hotel Złota Róża

Catering Potraw Wigilijnych

Wigilia to szczególny czas, w którym nikt nie powinien i nie chce być sam. Przy wspólnej wieczerzy, niezależnie czy to w gronie rodziny, znajomych, czy czasami nawet współpracowników, na bok odchodzą wszystkie troski, zmartwienia i sprawy dnia codziennego. Są to wyjątkowe chwile nie tylko ze względu na podniosłą atmosferę, czy otoczenie najbliższych osób, ale także za sprawą wyjątkowych dań, na które niekiedy czekamy przez cały rok i które goszczą na naszych stołach tylko w ten jeden szczególny wieczór. 

Zdajemy sobie sprawę, że przygotowanie wieczerzy wigilijnej nie jest prostym zadaniem. Jest to nie lada wyzwanie, szczególnie, gdy do kolacji zasiadamy w większym gronie. W naszej tradycji przyjęło się, że przygotowywanych jest 12 potraw, różnych w zależności od regionu kraju, czy tradycji rodzinnych. Jednak najczęściej na wigilijnym stole można spotkać: barszcz z uszkami, ryby (w tym gronie szczególnie króluje karp) przyrządzane na różne sposoby, kapusta z grochem i/lub grzybami, kluski z makiem, makiełki, kompot z suszonych owoców i wiele, wiele innych. 

Złota Róża pozostaje do Państwa dyspozycji również w tej kwestii. Zatroszczymy się zarówno o kameralną, rodzinną i ciepłą atmosferę podczas wigilijnej wieczerzy w naszej restauracji, a także o posiłki, racząc swoich gości najlepszymi wigilijnymi specjałami. Możliwe jest również zorganizowanie wigilii firmowej, która z pewnością pozwoli lepiej poznać swoich współpracowników, zintegrować się i miło spędzić czas przy wyjątkowej oprawie muzycznej, specjałach szefa kuchni i świątecznym nastroju. 

Jeżeli natomiast cenią sobie Państwo domowe zacisze, a niekoniecznie gotowanie i przyrządzanie wigilijnych specjałów idzie przecież w parze ze świątecznym odpoczynkiem, to i na to mamy świetne rozwiązanie. W ramach cateringu dostarczymy do Państwa domów wyśmienite potrawy Bożonarodzeniowe. Dołożymy wszelkich starań, by te święta były szczególne, wyjątkowe i przede wszystkim smaczne. 

Zapraszamy!

Facebook
Instagram