Wynajem sali weselnej w Sędziszowie - Sala Weselna - Sędziszów - Złota Róża Hotel

Sala weselna

Dom weselny Złota Róża – przepiękna sala weselna w Sędziszowie

Jeżeli szukacie Państwo domu weselnego w okolicach takich miast, jak Radom, Częstochowa, Kielce czy Kraków – hotel Złota Róża to najlepszy wybór. Dogodne usytuowanie niedaleko dworca kolejowego i autobusowego, a także prosty dojazd z drogi krajowej E7 sprawiają, że bardzo łatwo do nas trafić.

Złota Róża to dom weselny wychodzący naprzeciw nawet najbardziej wygórowanym oczekiwaniom gości. Posiadamy przestronne sale weselne, wykwalifikowany personel, odpowiednie zaplecze gastronomiczne, sanitarne, a także bazę noclegową. Jednym słowem wszystko to, co potrzebne jest by uczynić wyjątkowym wydarzenie, jakim jest wesele.

Jak nikt inny zdajemy sobie sprawę, że dzień ślubu należy do najważniejszych momentów w życiu, a organizacja wesela potrafi spędzać sen z powiek. Nasza sala weselna jest nie tylko na tyle przestronna, by pomieścić wszystkich zaproszonych gości, ale także dokładamy wszelkich starań by była odpowiednio udekorowana, zgodnie z oczekiwaniami klienta. Wiemy jak wyczarować wyjątkową atmosferę, która na całe życie zapisze się w pamięci gości i oczywiście Pary Młodej. Wszyscy uczestnicy organizowanych u nas dotychczas wesel zgodnie potwierdzają, że sala, w której świętowali spełniła ich oczekiwania.

Jesteśmy w stanie zapewnić miejsce i wyśmienitą zabawę dla nawet 300 osób. Oferujemy darmowy nocleg dla Pary Młodej, a także zakwaterowanie dla 100 gości. Oczywiście zapewniamy również katering. Zapraszamy do kontaktu!

Sala weselna JędrzejówSala weselna Nagłowice | Sala weselna Rakoszyn | Sala weselna Szczekociny

 

Zapraszamy do zapoznania się z menu Domu Weselnego Złota Róża

Facebook
Instagram