Wynajem sali weselnej w Szczekocinach - Sala weselna - Szczekociny - Złota Róża Hotel

Sala weselna Szczekociny

Jedną z trudniejszych kwestii, które zajmują przyszłych nowożeńców, jest wynajem sali weselnej. Szczekociny spełniają wszelkie wymagania – to malownicza miejscowość, którą dodatkowo uatrakcyjniają zabytki – barokowo-klasycystyczny zespół z pałacem z XVIII wieku oraz kościół parafialny z 1680 roku. Organizując wesele w hotelu Złota Róża, mogą Państwo sami skomponować menu. Używamy wyłącznie wysokiej jakości składników, które przekładają się na niepowtarzalny smak naszych potraw.

Zagospodarowanie przestrzeni

Dysponujemy ekskluzywnymi pokojami gościnnymi z telewizorem i osobną łazienką, ale także prowadzimy wynajem sali. Szczekociny i hotel Złota Róża to spełnienie marzeń każdej Pary Młodej, która chciałaby mieć wesele jak z bajki. Obsługa dba o to, aby pomieszczenie było odpowiednio udekorowane. Śnieżnobiałe obrusy, pokrowce na krzesła i dekoracyjne serwetki dopełniają charakteru, a rozmieszczenie mebli jest w pełni funkcjonalne. Sprzyja siedzeniu przy stole, ale również nie przeszkadza w tańczeniu – przeznaczamy dużą powierzchnię do zabawy dla gości.

Urokliwe miejsce dla Nowożeńców

Hotel Złota Róża to nie tylko przestronna sala weselna. Szczekociny zachwycają swoim urokiem, dlatego zdecydowaliśmy się założyć tu siedzibę przeznaczoną dla gości. Ich zadowolenie jest dla nas najważniejsze, dlatego dbamy o to, aby spełnić ich oczekiwania. Obsługa hotelowa podczas uroczystości na bieżąco wymienia szkło i dostawia kolejne dania. U nas można zorganizować huczne wydarzenia – przygotowaliśmy 300 miejsc siedzących oraz przeznaczyliśmy dużą przestrzeń do tańczenia. Zadbaliśmy również o akustykę pomieszczenia, dzięki czemu z każdej części sali doskonale słychać muzykę graną przez orkiestrę czy odtwarzaną z urządzenia.

Obsługa na najwyższym poziomie

Chcąc zorganizować niezapomniane wesele, warto zdecydować się na wynajem sali w Szczekocinach. To gwarancja wysokiej jakości zarówno pod względem wystroju wnętrza, jak i obsługi. Wykwalifikowana załoga wie, jak uczynić ten wieczór niezapomnianym oraz jak dogodzić gościom, zarówno tym, którzy przyjeżdżają wyłącznie na zabawę, jak i tym, którzy wynajmują noclegi.

Sala weselna SędziszówSala weselna Jędrzejów | Sala weselna Nagłowice | Sala weselna Rakoszyn

Zapraszamy do kontaktu!

Formularz kontaktowy

Facebook
Instagram