Wynajem sali weselnej w Rakoszynie - Sala weselna - Rakoszyn - Złota Róża Hotel

Sala weselna Rakoszyn

Przy okazji organizacji ślubu, istotną kwestię stanowi wybór lokalizacji i wynajem sali weselnej. Rakoszyn z pewnością spełni oczekiwania nowożeńców. Tutaj mieści się park dworski z przełomu XIX i XX wieku oraz drewniany kościół parafialny z XVIII wieku. Zabytki znajdujące się w tej miejscowości znacznie uatrakcyjniają pobyt w województwie świętokrzyskim, szczególnie, że sesje zdjęciowe na tle wybranych obiektów są niepowtarzalne.

Miejsce przeznaczone dla gości

Hotel Złota Róża położony w malowniczej lokalizacji dostosowany jest do organizacji uroczystości. Dysponuje ekskluzywnymi pokojami dla gości, a jedno z pomieszczeń zajmuje duża sala weselna. Rakoszyn z pewnością przypadnie do gustu wszystkim tym, którzy kochają przyrodę oraz zabytki, a przy tym liczą na dobrą zabawę w gronie rodziny. W hotelu Złota Róża jest wystarczająco dużo miejsca do tańczenia, nawet jeśli liczba gości osiągnie 300 osób. Dobra akustyka sprawia, że muzyka doskonale rozchodzi się po pomieszczeniu i jest słyszalna z każdej części sali weselnej w Rakoszynie.

Profesjonalna obsługa gości

Jeśli decydują się Państwo na niedrogi wynajem sali, Rakoszyn i hotel Złota Róża spełnią Państwa oczekiwania. Oprócz korzystnej ceny oferujemy również profesjonalną obsługę. Nasi pracownicy dbają o wygląd pomieszczenia. Wszystkie stoły przystrojone są śnieżnobiałymi obrusami, na których znajdują się dekoracyjne serwetki. Wystrój dopełniają również pokrowce na krzesła idealnie komponujące się z resztą wyposażenia. Zapewniamy catering na najwyższym poziomie – smaczne potrawy przyrządzane ze sprawdzonych produktów, podawane w eleganckiej zastawie. Na bieżąco wymieniamy szkło i dokładamy kolejne dania. Decydując się na wynajem sali w Rakoszynie, mają Państwo pewność, że wesele będzie niezapomniane, nie tylko ze względu na jego charakter, ale również wygląd pomieszczenia i jakość obsługi. Dla przyjezdnych oferujemy również miejsca hotelowe w ekskluzywnych pokojach z telewizorem i osobną łazienką.

Sala weselna Sędziszów | Sala weselna Jędrzejów | Sala weselna Nagłowice | Sala weselna Szczekociny

Zapraszamy do kontaktu!

Formularz kontaktowy

Facebook
Instagram