Wynajem sali weselnej w Nagłowicach - Sala Weselna - Nagłowice - Złota Róża Hotel

Sala weselna Nagłowice

Organizacja wesela to poważne przedsięwzięcie, które należy solidnie przemyśleć, od listy gości, wyboru menu, aż po wynajem sali. Nagłowice to doskonały wybór, jeśli chodzi o organizację wydarzenia. Tutaj mieści się hotel Złota Róża oferujący pokoje o podwyższonym standardzie i przestronną salę dla gości. To także atrakcyjna miejscowość, gdzie przez pewien czas żył i tworzył Mikołaj Rej. Nagłowice przyciągają również wyjątkowymi zabytkami. Tutaj mieści się dwór murowany rodziny Walewskich z XIX wieku oraz park angielski, założony na przełomie XVII i XVIII wieku. Wiele par młodych decyduje się na ślubne sesje zdjęciowe w otoczeniu tej wyjątkowej zieleni.

Miejsce dostosowane do zabawy

Przy powstawaniu naszego hotelu przyświecała nam jedna myśl: stworzyć miejsce przyjazne dla gości dostosowane do organizacji wszelkich wydarzeń, dlatego sala weselna w Nagłowicach oferuje 300 miejsc siedzących i dużą powierzchnię do tańczenia. Zadbaliśmy o to, aby parkiet był bezpieczny i nie zagrażał poślizgnięciem. Akustyka pomieszczenia sprzyja muzyce – zarówno tej odtwarzanej, jak i granej na żywo przez orkiestrę – dźwięk dobrze roznosi się po sali, zachowując przy tym odpowiednią jakość.

Świetna lokalizacja, obsługa na najwyższym poziomie

Jeśli interesuje Państwa wynajem sali weselnej, Nagłowice będą doskonałą propozycją. Malownicza miejscowość dopełni charakteru wydarzenia i sprawi, że nowożeńcy będą mogli poczuć się jak w bajce. Obsługa hotelu na najwyższym poziomie dba o jakość wystroju. Stoły pokryte zostają śnieżnobiałymi obrusami, krzesła przyozdabiamy pokrowcami oraz tasiemkami współgrającymi z kolorem serwetek. Na bieżąco kontrolujemy czystość – wynosimy brudne półmiski czy talerze, wymieniamy szkło i dbamy o to, aby niczego nie zabrakło na stole. Uzupełniamy napoje, systematycznie dokładamy kolejne dania. Estetyka jest dla nas bardzo ważna, dlatego przywiązujemy wagę do tego, jak wygląda sala weselna. Nagłowice i hotel Złota Róża odpowiadają na oczekiwania przyjezdnych – doskonała lokalizacja i smaczne jedzenie sprawiają, że wydarzenie będzie niezapomniane nie tylko przez nowożeńców, ale również gości.

Sala weselna Sędziszów | Sala weselna Jędrzejów | Sala weselna Rakoszyn | Sala weselna Szczekociny

Zapraszamy do kontaktu!

Formularz kontaktowy

Facebook
Instagram