Wynajem sali weselnej w Jędrzejowie - Sala Weselna - Jędrzejów - Złota Róża Hotel

Sala weselna Jędrzejów

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu. Narzeczeni z niecierpliwością oczekują, kiedy będą mogli powiedzieć sobie sakramentalne „tak”, które połączy ich na całe życie. To również doskonała okazja do tego, aby świętować ten wyjątkowy dzień z najbliższymi. Podczas wesela rodzina obu stron ma szansę lepiej się poznać. Dużą wagę przywiązujemy do miejsca, gdzie ma odbywać się uroczystość. Ważne jest, aby było dużo przestrzeni do tańczenia, krzesła były wygodne, a stoły stabilne. Hotel Złota Róża jest dostosowany do potrzeb gości – ekskluzywne pokoje, przestronna sala weselna. Jędrzejów to doskonały wybór dla tych, którzy chcą zorganizować uroczystość w wysokim wydaniu.

Jędrzejów – miejsce jak z bajki

Organizacja wesela nie należy do łatwych zadań, dlatego warto powierzyć ją specjalistom, nie tylko jeśli chodzi o wynajem sali. Jędrzejów, a dokładnie Hotel Róża, jest też miejscem oferującym wyborny catering oraz pokoje dla gości o podwyższonym standardzie. Przestronna sala mieści nawet do 300 osób. To wszystko możemy zaoferować przyszłym małżonkom, decydującym się na wynajem sali weselnej. Jędrzejów to także malownicza miejscowość o ciekawej historii. Właśnie tutaj mieściła się dawna osada Brzeźnica. Zachowały się liczne zabytki, które można podziwiać i na tle których warto zrobić sobie pamiątkowe fotografie.

Ekskluzywny wystrój sali i najlepsza obsługa

Obsługa hotelowa dba o estetykę pomieszczenia, dlatego sala weselna w Jędrzejowie jest odpowiednio udekorowana na życzenie gości. Stoły pokryte zostają śnieżnobiałymi obrusami, a krzesła udekorowane pokrowcami i wstążką. Dysponujemy ekskluzywną zastawą stołową, która doskonale wpisuje się w charakter wydarzenia, jakim jest ślub. Na bieżąco kontrolujemy stan, w jakim znajdują się stoły – usuwamy ewentualne zabrudzenia i w razie potrzeby dokładamy dodatkowe talerze, sztućce czy szkło. Wynajem sali w Jędrzejowie to doskonała inwestycja, jeśli chcą Państwo uczynić ten dzień niezapomnianym.

Sala weselna Sędziszów | Sala weselna Nagłowice | Sala weselna Rakoszyn | Sala weselna Szczekociny

Zapraszamy do kontaktu!

Formularz kontaktowy

Facebook
Instagram