Już 18 marca druga edycja Targów Ślubnych . - Hotel Złota Róża

Już 18 marca druga edycja Targów Ślubnych .

Na targi ślubne 2018 w Hotelu Złota Róża czeka wielu wystawców oraz przyszłych młodych par. Nic dziwnego, przecież to wydarzenie, w trakcie którego narzeczeni oraz ich rodziny kupują obrączki ślubne, suknie i garnitury, zaproszenia na wesele, czy też dekoracje na ślub. Wszystko, co potrzebne do organizacji najważniejszego dnia w życiu znajdują w jednym miejscu.
– Gdy kilka miesięcy temu podjęliśmy decyzję: organizujemy targi ślubne w Hotelu Złota Róża, myśleliśmy, że zjawi się tylko kilkanaście osób – opowiadają właściciele hotelu.– Zainteresowanie wystawców oraz przyszłych młodych par, przerosło nasze oczekiwania. Dlatego postanowiliśmy rozwijać nasz pomysł.
W 2018 roku targi ślubne odbędą się ponownie. Druga edycja rozpocznie się 18 marca . W trakcie ich trwania odwiedzą Sędziszów wystawcy z miast takich jak: Jędrzejów, Kielce, Katowice, Częstochowa, czy Kraków. Organizatorzy zapowiadają jeszcze więcej atrakcji, niż podczas pierwszego spotkania.
– Podczas pierwszej edycji targów ślubnych, Hotel Złota Róża opuściło wiele szczęśliwych par. – opowiada Zbigniew Krzelowski, organizator – Bowiem, po kilku miesięcznych, bezskutecznych poszukiwaniach, udało się im znaleźć wszystko, czego potrzebowali. Ich uśmiech oraz ulga z zakończenia żmudnych poszukiwań były dla nas bezcenne.
Ogromnym zainteresowaniem cieszyły się stoiska oferujące obrączki i suknie ślubne, zaproszenia oraz dekoracje na wesele. Przyszłe młode pary znajdowały też profesjonalnych fotografów na ślub oraz osoby prowadzące imprezę i zespoły weselne. A planujący uroczystość z wyprzedzeniem wykonali rezerwację sali na wesele.
Na odbywające się w marcu targi ślubne zgłosiło się już wielu wystawców. Jednak zainteresowani wciąż mogą jeszcze zapisać się na listę. Producenci i wystawcy oferujący akcesoria ślubne, kwiaty i wiązanki, suknie dla panny młodej i garnitury dla pana młodego oraz obrączki ślubne, mogą zrobić to kontaktując się z organizatorami.
Targi ślubne odbędą się w Hotelu Złota Róża (ul. Dworcowa 37, Sędziszów) w terminie: 18 marca. Wszelkie informacje niezbędne dla wystawców można uzyskać dzwoniąc pod numer 41 38 11896 lub pisząc na adres zlota-roza@wp.pl

Facebook
Instagram