Polityka prywatności . - Hotel Złota Róża

Polityka prywatności .

Hotel Złota Róża wykorzystuje dane klientów wyłącznie do informowania o oferowanych produktach i usługach. Jest to niezbędne, aby nasze usługi mogły być świadczone na najwyższym poziomie.

Dane zbierane podczas rejestracji

Podczas rejestracji do naszego systemu zapytamy Cię o Twoje imię i nazwisko, adres e-mail,  oraz telefon kontaktowy.

Gdy będziesz się z nami kontaktował (za pomocą strony internetowej, telefonu, faksu czy poczty e-mail) przekażesz nam swoje dane osobowe jak imię, nazwisko, adres e-mail, adres strony WWW, telefon kontaktowy.

Podczas korzystania z formularza, dzięki któremu będziesz mógł złożyć zamówienie na informacje, produkty i usługi przekażesz nam swój adres e-mail.

W jaki sposób wykorzystujemy Twoje dane?

Zbierane przez Hotel Złota Róża dane osobowe nie są przekazywane, sprzedawane ani udostępniane osobom trzecim i służą wyłącznie do realizacji zobowiązań wobec klientów, takich jak wysyłanie firmowej korespondencji, obsługa klienta, czy dostarczanie zamówionych newsletterów.

Dane zbierane podczas rejestracji będą wykorzystane wyłącznie do umożliwienia Tobie zalogowania się do naszego systemu.

Informacje pochodzące z formularzy zamówień będą wykorzystywane wyłącznie do realizacji zamówień.

Przekazane przez Ciebie dane kontaktowe będą także wykorzystywane do nawiązywania z Tobą kontaktu, kiedy jest to konieczne (np. w przypadku konieczności potwierdzenia zamówienia).

Jeżeli zapisałeś się do naszego newslettera lub w inny sposób wyraziłeś zgodę na jego otrzymywanie, wykorzystamy Twoje dane w celu wysłania Ci naszego newslettera.

Sporządzane w szczególnych przypadkach zbiorcze, ogólne zestawienia statystyczne, ujawniane osobom trzecim obejmują zwykle informacje o oglądalności serwisu. Zestawienia te nie zawierają żadnych danych pozwalających na identyfikację pojedynczych użytkowników.

Witryna zlota-roza-hotel.pl oferuje użytkownikom możliwość zrezygnowania z otrzymywania od nas darmowych newsletterów rozsyłanych klientom, którzy zamówili subskrypcję takiego newslettera. Możesz tego dokonać poprzez pocztę e-mail pisząc na adres: zlota-roza@wp.pl

W przypadku kontroli Generalnego Inspektoratu Ochrony Danych Osobowych, Twoje dane mogą zostać udostępnione pracownikom Inspektoratu zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych.

W przypadku naruszenia Regulaminu naszego serwisu, naruszenia prawa, lub gdy będą wymagały tego przepisy prawa, możemy udostępnić Twoje dane organom wymiaru sprawiedliwości.

W jaki sposób będziemy się z Tobą kontaktować?

Możemy kontaktować się z Tobą telefonicznie, jeżeli będziemy mieli ważne informacje dotyczące realizacji Twoich projektów.

Będziesz od nas otrzymywać drogą emailową nasz Newsletter jeżeli zapisałeś się na nasz Newsletter, lub w inny sposób wyraziłeś zgodę na jego otrzymywanie.

W jaki sposób możesz poinformować nas o zmianie danych?

Możesz wprowadzić zmiany lub usunąć swoje dane osobowe zbierane podczas rejestracji i używane do zalogowania się do systemu i wysyłki biuletynu poprzez wysłanie e-maila na adres zlota-roza@wp.pl

W jaki sposób zabezpieczamy Twoje dane osobowe?

Podczas zbierania Twoich danych osobowych, komunikacja między Twoim komputerem a naszym serwerem jest zaszyfrowana z użyciem protokołu SSL (Secure Socket Layer).

Witryna zlota-roza-hotel.pl zaopatrzona jest w środki bezpieczeństwa, mające na celu ochronę danych pozostających pod naszą kontrolę przed utratą, niewłaściwym wykorzystaniem i modyfikacją. Chronimy wszelkie informacje ujawnione nam przez klientów zgodnie z normami ochrony bezpieczeństwa i zachowania poufności. Prawa dostępu do danych osobowych użytkowników serwisu zostały w restrykcyjny sposób ograniczone tak, aby informacje te nie znalazły się w rękach osób niepowołanych.

Zmiany naszej polityki prywatności.

Zastrzegamy sobie prawo zmiany powyższej polityki prywatności poprzez opublikowanie nowej polityki prywatności na tej stronie.

Kontakt

Firma zbierająca dane: Hotel Złota Róża , 28-340 Sędziszów  ul. Dworcowa 37, Polska.

Jeśli masz pytania dotyczące niniejszej deklaracji ochrony prywatności, praktyk stosowanych na tej stronie, czy też sposobów utrzymywania z nami kontaktów, możesz je wysłać na adres: zlota-roza@wp.pl lub skontaktować się z nami telefonicznie pod numerem: 41 38 11 896

Facebook
Instagram