Niedzielne obiady w restauracji Złota Róża - Hotel Złota Róża

Niedzielne obiady w restauracji Złota Róża

Serdecznie zapraszamy na niedzielne obiady do restauracji hotelu Złota Róża. Wykwalifikowani i doświadczeni kucharze naszej restauracji wyczarują dania, które sprostają gustom nawet najbardziej wymagających gości. Niedzielne obiady w Sędziszowie w restauracji Złota Róża to smak, aromat i gwarancja przepięknego podania.

Dokładamy wszelkich starań, by nasza oferta gastronomiczna była zróżnicowana, a wszystkie dania smaczne i nietuzinkowe. Serwujemy zarówno tradycyjne potrawy kuchni polskiej, jak i oryginalne dania z całego świata. W stałej ofercie naszej restauracji są soczyste mięsa, kolorowe sałatki, doskonale przyrządzone dodatki oraz rozpływające się w ustach desery.

Szczególną ofertę naszej restauracji w Sędziszowie stanowi niedzielne menu obiadowe. Dzięki gotowym zestawom obiadowym oraz możliwości samodzielnego skomponowania idealnego zestawu niedzielny obiad będzie idealny.

Dlaczego warto skorzystać z oferty niedzielnych obiadów w naszej restauracji?

Dbamy o różnorodność – w ofercie restauracji Złota Róża znajdują się zarówno dania mięsne, jak i jarskie tak, by każdy gość mógł skomponować posiłek wedle własnego gustu. W menu naszej restauracji znajdują się dania idealne dla całej rodziny – zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci.

Podstawą są dla nas świeże surowce – wszystkie potrawy przygotowujemy ze ściśle wyselekcjonowanych składników. Każdy składnik musi być najlepszej jakości, bo tylko to gwarantuje, że danie będzie miało odpowiedni smak.

Dbamy o sposób podania – uważamy, że doskonała potrawa to nie tylko kwestia składników oraz kunsztu kulinarnego kucharza, ale też sposób jej serwowania. Nasze obiady cieszą zarówno żołądki, jak i oczy. Przepiękny serwis obiadowy, gustowna dekoracja stołów i elegancki sposób podania potraw to u nas punkty obowiązkowe.

Serdecznie zapraszamy całe rodziny na doskonałe obiady w restauracji Złota Róża. Niedziela to czas, kiedy rodzina powinna być razem – odpoczywać i cieszyć się swoją obecnością. Wizyta w Złotej Róży to doskonały sposób na spędzenie czasu w „akompaniamencie” pysznych dań.

Facebook
Instagram