Dzień Świętego Walentego w Złotej Róży. - Hotel Złota Róża

Dzień Świętego Walentego w Złotej Róży.

Choć miłość jest jak piękny kwiat i by stale rozkwitał, trzeba o niego dbać na okrągło przez 365 dni w roku, to jednak jest taki szczególny dzień, w którym serca wszystkich zakochanych biją dużo mocniej. Wtedy też ze wszystkich sił staramy się pokazać swojej ukochanej połówce ile dla nas znaczy, jak bardzo jest dla nas ważna i jak mocno ją kochamy. Mowa tu oczywiście o dniu świętego Walentego, który jest właśnie patronem wszystkich zakochanych.

Choć Walentynki kojarzą się większości z nas jako święto dosyć nowe, zyskawszy u nas popularność w latach 90. ubiegłego wieku, to tak naprawdę to międzynarodowe święto swoje korzenie ma już w średniowieczu. Oprócz oczywistych symboli, które są z nim związane, takich jak czerwone serca, amorki, czy słodkie przytulanki, to najbardziej charakterystycznym zwyczajem w tym dniu jest wysyłanie lub wręczanie ukochanej osobie lub sympatii różnego rodzaju kartek walentynkowych z wyznaniami miłości, dowodami uczucia, czy gorącymi wierszykami.

Przyjęło się też, by ten dzień spędzić w jak najmilszej atmosferze i wspólnie ze swoją drugą połówką udać się w romantyczne miejsce. Nie zawsze musi to być sztampowe kino z kolejną komedią romantyczną, a raczej lokalizacja, gdzie klimat będzie dużo bardziej podniosły i wyjątkowy. Idealnym rozwiązaniem będzie spędzenie tego wieczoru właśnie w Złotej Róży.

14 lutego szykujemy bowiem wyjątkowy wystrój, pełen miłosnych dekoracji, elementów i symboli, nastrojową, specjalnie dobrana muzykę, zawierającą największe miłosne przeboje oraz wyszukane menu, którego nie znajdziecie nigdzie indziej i które połączy w sobie ucztę zarówno dla podniebienia, oczu, jak i waszych serc. To wszystko na pewno sprawi, że ukochana osoba, którą postanowicie zaprosić w nasze progi, będzie zachwycona. Zadbamy o każdy detal i ciepłą, kameralną atmosferę pośród miłej, życzliwej i uśmiechniętej obsługi, która zrobi wszystko, by spędzony w Złotej Róży dzień Świętego Walentego pozostał w waszej pamięci na długo.

Facebook
Instagram