Drugie Targi Ślubne w Hotelu Złota Róża – podsumowanie wydarzenia i galeria zdjęć. - Hotel Złota Róża

Drugie Targi Ślubne w Hotelu Złota Róża – podsumowanie wydarzenia i galeria zdjęć.

W Hotelu Złota Róża 18 marca odbyła się druga edycja Targów Ślubnych. W godzinach 10.00-17.00 odwiedziło nas ponad 600 gości, którzy mieli możliwość zapoznania się z ofertą kilkunastu wystawców. Sukces targów przekonuje nas, że imprezy tego typu są potrzebne i każda kolejna edycja będzie się cieszyć równie dużym, a nawet większym zainteresowaniem.

Stoiska na naszych targach mieli:

  • Fotograf ze studia konradfoto.pl;
  • Makijażystka i kosmetolog Anna Zapalska;
  • Firma Jubilerska SJ Jubiler;
  • Cukiernia Migoń;
  • Zespół muzyczny Dynamic;
  • Sklep internetowy Ane Fashion;
  • Salon sukien ślubnych Celia;
  • Firma dekoratorska Dekokard;
  • i kilku innych wystawców.

Przez 7 godzin goście mogli podziwiać ekspozycje wystawców, robić zakupy, zyskiwać kontakty i umawiać terminy. Możliwość zapoznania się z ofertą tak wielu firm to dla przyszłych Par Młodych szansa na ograniczenie czasu potrzebnego na samodzielne znalezienie firmy, która pomoże w przygotowaniach do ślubu i wesela.

Niezmiernie cieszy nas fakt, że na targach pojawiło się tak wielu gości i jednocześnie też to, że pozytywnie oceniają oni wydarzenie. Aktywnie uczestniczyliśmy w targach, zbierając opinie i musimy przyznać, że druga edycja cieszyła się tak dużą popularnością, iż organizacja trzeciej to już tylko formalność.

Wiemy doskonale, że narzeczeni w natłoku przedślubnych przygotowań potrzebują kontaktów do profesjonalistów, którzy dysponują wolnymi terminami – zespołów, fotografów, cukierni, które przygotowują torty i słodkości, a także firm, które zajmą się dekoracją lub zagwarantują samochód na ślub.

Nasze targi już od pierwszej edycji miały być właśnie taką pomocą dla każdego, kto chce zorganizować ślub i wesele. Dodatkowo sami również byliśmy na tych targach wystawcą – oferujemy usługi organizacji przyjęć weselnych nawet na 300 osób. Zainteresowane pary zapraszamy do kontaktu bezpośrednio w naszym hotelu. Gwarantujemy doskonałe menu, elegancki wystrój sali, miłą i pomocną obsługę, a także wsparcie na każdym etapie przyjęcia weselnego.

Facebook
Instagram