Twoja rekomendacja

Rekomendacje

Polecam! Pierwszy raz miałam okazję bawić się na weselu w tym lokalu ( dodam że było to moje wesele😀). Sala piękna jedzenie pyszne obsługa super. Mimo że salę „braliśmy w ciemno” (nigdy nie mieliśmy okazji się tam gościć) to z czystym sumieniem mogę polecić. Pani Danusia i Pan Zbyszek zadbali o każdy szczegół!!! Nie mogliśmy trafić lepiej 😘

Monika

Polecam gorąco !

Kasia

Bardzo polecam lokal. Miałem przyjemność być na weselu właśnie w tej restauracji i zarazem spać w hotelu , wszystko dopięte na ostatni guzik , dania smaczne i duże porcje , a pokój czysty i bardzo ładny. Z czystym sumieniem mogę dać od siebie 6 gwiazdek !

Adam

Piękna, ogromna sala. Wszystko czyste, jedzenie świeże i elegancko podane, przemiła pani właścicielka. Bal sylwestrowy na najwyższym poziomie!

Kasia

Byłam w hotelu na weselu przyjaciółki. Powiem szczerze, że jestem pod dużym wrażeniem sposobu w jakim była przygotowana sala i bardzo uprzejmą obsługą.
Jedzenie było przepyszne, a zabawa przednia.
Jeśli ktoś ze znajomych będzie tu robił wesele bądź inną uroczystość to będę pierwszym gościem. 🙂
Polecam.!

Maria

Miałam przyjemną okazję przebywać w tym hotelu na bankiecie pracowniczym z okazji dwudziestopięciolecia firmy. Muszę przyznać, że bawiłam się świetnie.
Obsługa była dla nas bardzo uprzejma i uczynna. Natomiast jedzenie było naprawdę bardzo smaczne. Po zakończeniu bankietu nocowaliśmy w tym hotelu co pozwala mi ocenić też pokój, który był schludny, ładnie urządzony, czysty i z pięknym widokiem.
Także mam nadzieję, że kolejną imprezę firma zorganizuje także w tym miejscu, a jeśli nie to wrócę tu prywatnie. 🙂
Polecam.

Agnieszka

Miejsce przyjazne gościom. Pokoje naprawdę bardzo czyste i ładne, obsługa miła, a jedzenie super. Ceny maja ok i to najważniejsze. Uważam, że warto tu nocować.

Iwona

Cena do jakość super jedzenie smaczne duże porcje. nocleg ok

Mateusz

W czerwcu w Złotej Róży było przyjęcie weselne mojego brata. Było super bawiliśmy się do białego rana tak w dniu ślubu jak i w poprawiny. Jedzenia było pod dostatkiem i bardzo dobre (tak zimna płyta jak i dania gorące). Ponadto w niskiej cenie są pokoje do wynajęcia. Z wypowiedzi gości weselnych wynika, że wszyscy byli bardzo zadowoleni. Polecam lokal Pani Danusi Krzelowskiej na różne imprezy. Jest naprawdę SUPER.

Paweł

Facebook
Instagram