HOTEL ZŁOTA RÓŻA – SĘDZISZÓW

TO WYJĄTKOWE MIEJSCE, W KTÓRYM ŁATWO POCZUĆ SIĘ JAK W DOMU.

Hotel Złota Róża znajduje się w samym centrum Sędziszowa w województwie świętokrzyskim, dzięki czemu posiada dogodny dojazd wszelkimi środkami transportu. Hotel oddalony jest o pół kilometra od dworca autobusowego i kolejowego, a także 15 km od zjazdu z drogi krajowej E7, która łączy Kraków z Warszawą. Ta dogodna lokalizacja sprawia, że bardzo łatwo do nas dotrzeć i nie ma mowy o żmudnych poszukiwaniach drogi.

SALA WESELNA I ORGANIZACJA IMPREZ

Złota Róża to nie tylko hotel, ale i dom weselny. Zajmujemy się organizacją wesel oraz innych imprez okolicznościowych. Przestronne sale są w stanie pomieścić nawet do 300 gości, oferujemy także wysokiej jakości catering, zaplecze sanitarne oraz zakwaterowanie dla gości, a przede wszystkim miłą obsługę. Wszystko to sprawia, że warto nam zaufać, co potwierdzają opinie wielu zadowolonych klientów i gości.

Hotel Złota Róża to doskonały wybór, jeżeli chcą Państwo zorganizować niezapomnianą imprezę okolicznościową dla najbliższych, przyjaciół, rodziny lub współpracowników. Oprócz wesel specjalizujemy się w przygotowywaniu balów Andrzejkowych, Sylwestrowych, urodzin, imienin, wieczorów tanecznych i wielu innych.

Rodzinny pobyt w specjalnej cenie.

Serdecznie zapraszamy na letni urlop do Złotej Róży . Przygotowaliśmy dla Państwa nocleg z wyżywieniem ze zniżką . Życzymy udanych wczasów z odrobiną upragnionego relaksu . Oferta obejmuje cały okres wakacyjny tj. do 30 sierpnia 2017 roku . Ceny obowiązują dla rezerwacji złożonych przez internet . Rezerwują już teraz !

Wakacyjne Praktyki.

Organizujemy bezpłatne praktyki studenckie i uczniowskie na podstawie skierowania z placówki dydaktycznej, w ramach określonego programu nauczania i zgodnie z zainteresowaniami Praktykanta. Po ukończeniu programu praktykant lub stażysta otrzymuje pisemne potwierdzenie jego realizacji opisane językiem efektów uczenia się. Zalety uczestnictwa w praktykach : -szansa na nabycie niezbędnych na rynku pracy wiedzy, umiejętności i kompetencji, -sposób […]

Kolejne wyróżnienie dla Złotej Róży.

Dobre wiadomości są po to, aby się nimi dzielić, dlatego pragniemy podzielić się naszym ostatnim sukcesem. Z wielką radością informujemy, iż Złota Róża zajęła I miejsce w powiecie w konkursie „Echa Dnia” na najlepsze lokale w regionie świętokrzyskim ! Nagrodzono nas jako hotel. To ogromne wyróżnienie i docenienie naszej pracy oraz wysiłku wkładanego w funkcjonowanie […]

Facebook
Instagram